Položky aukce autora: Petr Bezruč 1867 - 1958

24 x 42

litografie

8,5x6

litografie

13,5x9,5

Vojtěch Štěba

Stav: dobrý, opotřebeno, desky ošoupané a zašpiněné,

1996, Společnost Edvarda Beneše

Stav: dobrý, vazba ošoupaná

1999, Návrat domů

Stav: dobrý, mírné opotřebení, poškozena obálka