Položky aukce autora: Petr Bezruč 1867 - 1958

24 x 42

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

11x14

95/100

1981, Odeon

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal

2013, Mladá fronta

Stav: dobrý

2015, Baron

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky a ořízka lehce zažloutlé