Příjem do aukci

Do aukčního prodeje přijímáme  OBRAZY, KRESBY, GRAFICKÉ LISTY, FOTOGRAFIE, PLAKÁTY, KNIHY, BIBLIOFILIE, STARÉ A VZÁCNÉ TISKY, RUKOPISY, AUTOGRAMY, STARÉ MAPY, POHLEDNICE DO ROKU 1930 apod.
Aukce realizujeme ve spolupráci s Aukční síní Vltavín, která působí na trhu s uměním od roku 1991.

Nabízíme transparentní prodej, prověřené zájemce, prezentaci v tištěném katalogu, konzultace zdarma.

K předběžnému odhadu stačí pořídit fotografie uměleckých děl a zaslat je na naši emailovou adresu. Abychom mohli alespoň hrubě odhadnout cenu obrazu, je třeba mít od Vás tyto základní informace: fotografie celého obrazu i rubové strany, ostré, focené nejlépe za světla bez blesku, foto detailu malby, rozměry samotné malby, informace o podkladu (plátno, sololit, deska....) a o technice (olej, tempera, akryl...). Pokud je obraz podepsán tak i foto detailu signatury. Pokud některé informace neznáte, dobré fotky je můžou nahradit.

POSOUZENÍ OBRAZŮ, GRAFIK A FOTOGRAFIÍ a pod. probíhá na prodejně po předchozí domluvě.
Kontaktujte nás na emailu: antikvariat.dlazdena@seznam.cz nebo na telefonu 603 266 486.

POSOUZENÍ KNIH, BIBLIOFILIÍ, VZÁCNÝCH TISKŮ a pod. probíhá na prodejně každé PONDĚLÍ a ČTVRTEK od 10.00 do 18.00.
Kontaktujte nás na emailu: antikvariat.dlazdena@gmail.com.cz nebo na telefonu 732 530 690.

24 x 42

24 x 42

24 x 42

1961, SNKLU

Stav: dobrý - obálka ošoupaná - místy potrhaná - na hřbetu vybledlá

1998, Tok

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky mírně zažloutlé

2000, Jiří Alman

Stav: dobrý