Položky aukce autora: Leon Bloy 1846 - 1917

litografie

9,5x12,5

litografie

16x8

litografie

16x8

3x sign. komb. technika L. Kuklík, vyd. Supraphon, Praha, 1977, ex.: 79/200, volné listy v obálce, 21s., dobrý stav

100x různá technika, vše signováno, podpis a věnování autora, r. 1936, volné listy v kart. obálce, dobrý stav

podpis autora, vyd. Státní nakladatelství politické literatury, Praha, 1958, pův. clpl. vazba s obálkou, 139s., dobrý stav

Melantrich

Stav: dobrý, hřbet lehce potrhaný

1925, J. Štenc

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno - odřeno - chybí malý kousek hřbetu

1948, Pourova edice

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení - lehce ušpiněno