Položky aukce autora: Bedřich Černý 1889 - 1967

litografie

15x5,5

24 x 42

litografie

9,5x12,5

podpis a věnování překladatele, vyd.SNKLHU, 1958, Světová četba sv. 175, pův. brož, opoztřebeno, zašpiněno, 190s.

podpis a věnování autora, vyd. Primus, Praha, 1994, pův. vazba, 95s., lehce opotřebeno, dobrý stav

kondolence a podpis v sešitu, z pozůstalosti malíře Bedřicha Vaníčka

1966, SPN

Stav: dobrý, obálka ošoupaná, na vnitřní straně, politá, vazba zažloutlá a ošoupaná

1937, Nakladatel Karel Hloušek

Stav: dobrý - opotřebeno - vazba odřená, ušpiněná - hřbet částečně rozpárán a poškozen

1997, Hynek