Položky aukce autora: Bedřich Černý 1889 - 1967

litografie

16x8

litografie

11x14

95/100

24 x 42

podpis a věnování autora Bohuši Záhorskému, vyd. SNKLHU, Praha, 1958, pův. clpl. vazba, 163s., lehce opotřebeno, dobrý stav

17x Z. Miler: Krtek, 8x A. Born: Mach a Šebestová, 8x G. Dubská: Maková panenka, 9x I. Houf: Včelí medvídci, 7x Z. Smetana, dále: J. Lada, J. Němeček, Spejbl a Hurvínek, Jů a Hele, Jiránek, Šalamoun, vše prošlé poštou, místy více opotřebeno, celkově dobrý stav

kniha obsahuje 29 originálních akvarelových kreseb, čtyřřádkové verše, dobrý stav

1994, Paseka

1990, Svoboda

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé

2013, Bor

Stav: Velmi dobrý, lehce uvolněnaá vazba