Položky aukce autora: Bedřich Černý 1889 - 1967

litografie

13,5x9,5

litografie

12,5x15,5

6/70

24 x 42

18x sign. litografie, ex libris, vyd. Chrudim, 1986, volné listy v papírové obálce, dobrý stav

komb. sign. technika J. Dudek, vyd. Lyra Pragensis, Praha, 1990, aut. tisk, ruční papír z Velkých Losin, volné archy v obálce, 28s., dobrý stav

vyd. Sixty-Eight Publishers, Corp., Toronto, 1987, jako svou 178. publikaci, brož, 189s., výborný stav

Pavel Körber

Stav: dobrý, strany zažloutlé a flekaté, tit. str. vyspravovaná

1998, Petrov

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky na okrajích lehce zažloutlé

2008, Vega-L