Položky aukce autora: Karel Demel 1942 - *

litografie

11x16,5

litografie

11x14

95/100

litografie

12,5x15,5

6/70

ilustrace Kája Saudek, vyd. Česká speleologická společnost, Praha 1984, sešit, velmi dobrý stav

ilustrace Kája Saudek, vyd. Česká speleologická společnost, Praha 1991, sešit, velmi dobrý stav

poděkování za kondelonce k úmrtí paní Emilie Nezvalové, strojopis a originální podpis Bohumila Nezvala a Vítězslava Nezvala, 2x volný list, výborný stav, z pozůstalosti malíře Bedřicha Vaníčka

1998, Aurora

Stav: dobrý, lehce ošoupán přebal, zažloutlá

1940, Verlag von Julius Springer

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal

1990, Spolková tisková služba