Položky aukce autora: Karel Demel 1942 - *

24 x 42

24 x 42

24 x 42

ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav

43 čb. dřevorytů, vyd. I. L. Kober, Praha, 1868 překlad K. B. Kober, pův. clpl. vazba s ražbou a zlacením na předních deskách, 219s., vazba mírně opotřebena, vybledlý hřbet, lehce povolená vazba, mírná pachová stopa, dobrý stav

il. Toyen, vyd. Dědictví Komenského, Praha, 1938, překlad Vítězslav Nezval, pevná poloplátěná vazba, 52s., lehce prohnuté desky, dobrý stav

Jos. R. Vilímek

Stav: dobrý, vazba ušpiněná, zažloutlá, odřená a ošoupaná, celkově značně opotřebená

2016, Práh

1995, Neografie