Položky aukce autora: Jakub Deml 1878 - 1961

litografie

15x11

litografie

14,5x10

litografie

16,7 x 12,3 cm

2009, Linde

1978, Artia Verlag

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal

1996, SPN