Položky aukce autora: Hana Dostálová 1890 - 1981

24 x 42

litografie

15x11

litografie

11x16,5

2005, Jedličkův ústav a školy

Stav: dobrý, obálka mírně ošoupaná, vazba odřená a opotřebená

1984, Práce

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé, zažloutlý přebal

1967, SNDK

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal