Položky aukce autora: Karel Jaromír Erben 1811 - 1870

litografie

9,5x12,5

24 x 42

24 x 42

ručně psané dopisy v obálkách, adresát M. Kirschner během divadelného turné v Japonsku, dobrý stav

3x sign. komb. technika L. Kuklík, vyd. Supraphon, Praha, 1977, ex.: 79/200, volné listy v obálce, 21s., dobrý stav

kniha obsahuje 38 originálních akvarelových kreseb, text černou tuší, dobrý stav

1937, Orbis

1999, Portál

Hal Leonard

Stav: dobrý, vazba lehce u rohu stlačena