podpis a věnování autora, podpis: Milan, vyd. Atlantis, Brno, 1997, pův. clpl. vazba s obálkou, 246s., obálka lehce opotřebena, dobrý stav
množství čb. i bar. vyobrazení, vyd. I. L. Kober, Praha, nedat. (1903?), clpl. převazba se zlaceným titulem na předních deskách a na hřbetu, 920s., dobrý stav
korespondence divadelního teoretika a kritika V. K. Blahníka: 48 dopisů, pohlednic a frontových korespondenčních listů (feldpost) adresovaných manželce Růženě Wenigové - Blahníkové (sestra spisovatele Adolfa Weniga a výtvarníka Josefa Weniga) z let cca. 1910-1930, 15 dopisů adresát V. K. Blahník, vizitky, 25 fotografií z války a soukromého života, 2x portrétní fotografie s podpisem, 1x sign. kresba tužkou a 1x sign kresba tuší s portrétem V. K. Blahníka, 44 fotografií nalepených v albu, nalepena i originílní sign. kresba J. Fučík s portrétem V. K. B., dobrý stav