Položky aukce autora: T. R. Field 1891 - 1969

litografie

15x11

litografie

13,5x9,5

24 x 42

podpisy s věnováním, r. 1928, pěkný stav

podepsaní: Emil Axman, Jarmil Burghauser, Josef Křikava, K. Leiss, Roman Blahník, Ladislav Gaver a Bohuš Heran

podpis autorky, česká rozhlasová novinářka a překladatelka, vyd. Nakl. politické literatury, Praha, 1963, clpl. vazba bez obálky, 150s., dobrý stav

2006,

Stav: Velmi dobrý, téměř žádné poškození

1995, Grafoprint-Neubert

Stav: dobrý - mírně opotřebeno

2011, Druhé město