Položky aukce autora: Gusta Fučíková 1903 - 1987

litografie

16x8

litografie

13,5x9,5

litografie

14,5x10

1981, Odeon

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé, poškozen přebal

1995, Jota

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé

2011, Naše vojsko