Položky aukce autora: Gusta Fučíková 1903 - 1987

litografie

13,5x9,5

24 x 42

litografie

16x8

vyzdobil a upravil J. Sládek, vyd. Z. Vavřík jako soukromý tisk, 1933, podpis obou autorů v tiráži, ex.: 69/150, pův. sešit, nestr. dobrý stav

soubor vánočních pohlednic Josefa Lady, většina prošlá poštou, po roce 1960, některé se opakují, dobrý stav

soubor pohlednic: Tyl, Presl, Borovský, Dobrovský, Čelakovský, Erben, Šafařák, Kollár, Jungmann, Němcová, Marek, Palacký, dobrý stav

1912, Dědictví Komenského

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné, rozlepující se vazba

Vlad. Orel

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé, poškozen přebal

1993, Filosofický ústav AV ČR

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce se rozlepující vazba