Položky aukce autora: Gusta Fučíková 1903 - 1987

24 x 42

litografie

17x6,5

31/50

litografie

15x5,5

1924, Státní nakladatelství v Praze

Stav: Nepříliš dobrý, vazba značně otrhaná, vybledlá a ušpiněná

1927, Historický klub

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozená a zažloutlá obálka

1939, Nakladatelské družstvo Máje

Stav: ucházející, ošoupaná, trhá se plátno na hřbetu