Položky aukce autora: Markus Fugger 1529 - 1597

litografie

15x5,5

24 x 42

litografie

16x8

4x podpis v knize s věnováním M. Pačové, 1x věnování J. Krčmářovi, podepsaní: Jaroslav Balák, Marie Míšková - Raisová, František Šorm, Ladislav Novák, Jan Bartoš, lehce opotřebeno, dobrý stav

ručně psaný a podepsaný text na pohlednicích, adresováno spisovateli Oldřichu Zemkovi, přelom 50. a 60. let, dobrý stav

5x sign. lept J. Šindler, vyd. J. Vinklát, Liberec, 2010, 45s., dobrý stav

1997, Knižní klub

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno

1944, Fr. Borový

2004, Maroli