Položky aukce autora: Wolfgang Adolf Gerle 1781 - 1846

litografie

15x11

litografie

9,5x12,5

24 x 42

podepsaní: František Kutnar, Oldřich Králík, Jaromír Bělič,  Palackého universita, Olomouc, 1949, pův. clpl. vazba, bez obálky, 242s., dobrý stav

pohlednice s rukopisem a podpisem V. Nezvala zaslané manželům Vaníčkovým z Paříže z roku 1938 a 1954, odtržené rohy s poštovní známkou, z pozůstalosti malíře Bedřicha Vaníčka

podpis a požehnání Karla kardinála Kašpara, r. 1939, foto Langhans, rámováno, lehce opotřebeno, dobrý stav

1964, Československý spisovatel

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal

1995, Melantrich

1995, H & H