Položky aukce autora: Bohumila Jermářová

litografie

11x16,5

24 x 42

litografie

11x16,5

podpis herečky na novoročence a vyjádření hluboké soustrasti, r. 1955, dobrý stav

1x vlastnoruční dopis, 1x strojopis, 2x podpis na kartičce a 1x podp. na PF 93 (V. Suchánek - tisk)

bibliofilie | sign. litografie M. Švabinský, úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1949, Ex. 530/550, 51 s., vevázaná obálka, pl. kožená vazba, lehce odřený hřbet, velmi dobrý stav

2014, Fragment

Stav: velmi dobrý až výborný, desky velmi lehce poškrábané

2003, Euromedia group k. s. - Odeon

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky zažloutlé

1990, Mladá fronta

Stav: dobrý, vazba ušpiněná a opotřebená