Položky aukce autora: Marie Jermářová

litografie

11x16,5

litografie

8,5x6

24 x 42

ručně psaný a podepsaný text na pohlednicích, adresováno spisovateli Oldřichu Zemkovi, přelom 50. a 60. let, dobrý stav

pův. sign. lit. V. Sivko, podpis autora, vyd. ČSM, Praha, 1959, ex.:148/200, 76s., dobrý stav

3 sign. mědirytiny a úprava C. Bouda, přel. Dr. J. Ludvíkovský, 1. sv. Edice Polyhymnia, vydala Lyra Pragensis, Praha 1971, polopergamenová pevná vazba, ex. 829/1000, slepotisk Lyry v tiráži, losinský ruční papír, výborný stav

1937, Nakladatel Václav Petr

Stav: Dobrý

1988, Československý spisovatel

Stav: Velmi dobrý, desky v okrajích odřené

2002, Votobia

Stav: velmi dobrý - lehce ušpiněná ořízka