Položky aukce autora: Jan Konůpek 1883 - 1950

6x celostr. dřevoryt, titl. list a il. v textu J. Konůpek, vyd. Alois Dyk, Praha, 1930, kniha č. 1, ex.: 74/220, suchá pečeť vydavatele v tiráži, pův. sešit v obálce, 57s., vepsáno věnování bez souvislosti, dobrý stav

sign. dřevoryt J. Konůpek, vyd.Družstevní práce, České Budějovice, 1945, přkl. Karel Šafář, ex.: 18/250, volné archy v obálce, výborný stav

pův. lept ve frontispisu a návrh a úprava vazby J. Konůpek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ex. 254/500 na Japanu Banzay, ed. Symposion, pův. clkžn. tlačená vazba se zlacením na hřbetu, 170s., velmi dobrý, stav

sign. lept J. Konůpek, č. 41, přl. Emil Walter, vyd. L. Bradáč, Praha, 1919, pevná vazba, 67s., vazba opoteřbena, otlučené rohy, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

soubor 12 fotografií, text Karel Dvořák, obálka a graf. úprava Libor Fára, vyd. Pressfoto, ČTK, Praha, 1979, edice Mezinárodní fotografie, sv. 3, volné fotografie a textová část v pap. obálkace, obálka místy začloutlá, jinak velmi dobrý stav

propagandistický měsíčník, Gauleiter und Reichskommissar Joseph Bürckel in Gemeinschaft mit der Reichsorganisationsleitung, srpen, září, říjen 1939, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely

hebrejský a německý text, vyd. J. B. Brandeis, Prag, 1897, celokožená vazba s ozdobným kováním a perletí, kovová zámková spona, zlacená ořízka, 563s., část spony lehce uvolněna, výborný stav

2017, Academia

Stav: dobrý, mírné opotřebení, vybledlý přebal, lehce ohlá vazba

2013, Vlastním nákladem

Josef Hokr

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka ošoupaná - potrhaná - místy zcela chybí