Položky aukce autora: Vladimír Koutský 1919 - 1973

litografie

11x16,5

litografie

11x16,5

litografie

9,5x12,5

2000, Hynek

1936, Nakladatelství Jana Štence

2015, Euromedia Group k. s. - Ikar

Stav: dobrý, opotřebeno, ošoupaná vazba, poškozený přebal