Položky aukce autora: Jan Kubelík 1880 - 1940

24 x 42

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

1967, The Hamlyn Publishing Group Limited

Stav: dobrý, lehce zažloutlé stránky, potrhaná obálka

1964, Československý spisovatel

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal

2001, Reader` s Digest Výběr

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce ušpiněná obálka