Položky aukce autora: Carl Linné 1707 - 1778

24 x 42

litografie

8,5x6

24 x 42

2019, Brána

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce poškozen přebal

1962, Orbis

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ošoupána obálka

1993, Libri

Stav: dobrý, běžně očtená - ušpiněná ořízka