Položky aukce autora: Girolamo Menghi 1529 - 1609

24 x 42

litografie

15x11

litografie

9,5x12,5

podpis všech tří autorů, přeložený volný list, fleky po stranách, dobrý zachovalý stav

podpis a požehnání Karla kardinála Kašpara, r. 1939, foto Langhans, rámováno, lehce opotřebeno, dobrý stav

podpis autora, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1971, pův. vazba s obálkou, 136s., opotřebeno, dobrý stav

1936, Jan Sedláček

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, mírně ušpiněná obálka

1989, Odeon

1995, Trigon

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení hran obálky