12x sign. akvatinta L. Čepelák, soubor grafických listů z let 1963-1965, vyd. autorem, r. 1980, podpis a věnování autora v tiráži, r. 1982, ex.: 24/25, volné list v kart. deskách, výborný stav
il. V. Oliva, vyd. F. Topič, Praha, 1888, pův. clpl. vazba s ražbou Josef Pfeiffer, zlacená ořízka, 316s., restaurováno, nová předsádka, lehce opotřený hřbet, dobrý stav
1 x sign. dřevoryt ve frontispisu, 7 x dřevoryt Zd. Mézl, úprava J. Kneidl, přel. Ot. Fischer, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1986, volné listy v papírové obálce, 18 s., věnování v triráži bez souvislosti, velmi dobrý stav