Položky aukce autora: Stanislav Neumann 1902 - 1975

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

9,5x12,5

24 x 42

vyd. Albatros, Praha, nedat., 7x volná pohlednice v obálce, dobrý stav

podpis a věnování autora na titl. listě, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1954, il. M. Švabinský, pův. clpl. vazba bez obálky, 87s., lehce opotřebeno, dobrý stav

3x sign. komb. technika L. Kuklík, vyd. Supraphon, Praha, 1977, ex.: 79/200, volné listy v obálce, 21s., dobrý stav

2003, Akcent

Stav: dobrý, opotřebeno, ohlá vazba, ušpiněn přebal

1913, Verlag von A. Mejstrik

Stav: dobrý - opotřebeno - místy odřeno

1982, Odeon