Položky aukce autora: František Polák 1889 - 1971

24 x 42

24 x 42

litografie

15x11

3x sign. komb. technika L. Kuklík, vyd. Supraphon, Praha, 1977, ex.: 79/200, volné listy v obálce, 21s., dobrý stav

100x různá technika, vše signováno, podpis a věnování autora, r. 1936, volné listy v kart. obálce, dobrý stav

ilustrace Kája Saudek, vyd. Česká speleologická společnost, Praha 1988, 10 000 výtisků, sešit, velmi dobrý stav

1984, Editio Supraphon

2009, Mladá fronta

2009, Naše vojsko

Stav: velmi dobrý - lehce opotřebeno