Položky aukce autora: Vojtěch Preissig 1873 - 1944

litografie

9,5x12,5

litografie

8,5x6

24 x 42

popdis s věnování autora Vlastě Fabiánové, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1964, pův. clpl. vazba s obálkou, 185s., lehce opotřebeno, dobrý stav

ilustrace O. Sekora, vyd. Práce, 1946, dobrý stav

bibliofilie | sign. litografie M. Švabinský, úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1949, Ex. 530/550, 51 s., vevázaná obálka, pl. kožená vazba, lehce odřený hřbet, velmi dobrý stav

1965, Československý spisovatel

Stav: dobrý, obálka lehce potrhaná

1946,

Stav: nepříliš dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ušpiněné desky, prasklá vazba

1972, Odeon

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka otrhaná a ušpiněná