Položky aukce autora: Lubomír Přibyl 1937 - *

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

17x6,5

31/50

24 x 42

podpis a požehnání Karla kardinála Kašpara, r. 1939, foto Langhans, rámováno, lehce opotřebeno, dobrý stav

vyd. Bohuslav Kümpel - Staňkovský, Plzeň, dobrý stav

stará společenský hra, pův. krabička obsahuje, návod, herní plánek, tři barevné dřevěné žetony a pět barevných kartonových obrázků, dobrý stav

2016, BB/art

1996, Epocha

2014, Fragment

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce ušpiněno - zkosený hřbet