Položky aukce autora: Emil Rabenstein 1904 - 1984

litografie

16x8

litografie

9,5x12,5

litografie

14,5x10

1987, Albatros

Stav: dobrý, opotřebeno, poškozen přebal

2003, D-Consults

Stav: dobrý, mírně opotřebení, mírné zkosení hřbetu

2011, Wydawnictvwo zarne