3x ručně psaný dopis s podpisem a vizitka A. Wenig, 1x ručně psaný a podepsaný pohled Josef Wenig (malíř, ilustrátor, jevištní a kostýmní výtvarník), dobrý stav
propagandistický časopis, Zeitschrift der Sturmabteilungen der NSDAP, Zentralverlag der NSDAP, 1941, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely
11x sign. litografie Jiří Mádlo, vyd. Nástup, Pelhřimov, 1967, ex.: 190/200, volné listy v obálce, chybí litografie č. 11 a 13, obálka více opotřebena, jinak dobrý stav