Položky aukce autora: Karel Šafář 1938 - 2016

litografie

16x8

24 x 42

24 x 42

1951, Práce

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, mírně poškozen přebal

2015, Argo

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení - lehce ušpiněná ořízka