vyd. A. Hynek, Praha, (1885), sbírka písní, básní a nápěvů, pův. nakl. vazba, přední desky zdobené se zlacením, 814s., kniha restaurována, nová předsádka a hřbet, pův. hřbet nalepen, přední desky mírně opotřebené, na zadní desek stopy od polití, jedna strana uvolněna, dobrý stav
raritní vydání, vyd. SNDK, Praha, 1954, il. Nikolaj Žukov, edice Knihy odvahy a dobrodružství - KOD, č. 1, pův. brož, 352s., drobná natžení při horní i spodní části hřbetu, jinak výborný stav
propagandistický časopis, Zeitschrift der Sturmabteilungen der NSDAP, Zentralverlag der NSDAP, 1941, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely