10x bar. fotografie z dokumentu režisérky E. M. Bergerové z roku 1974, foto: J. Promberger, fotografie nalepeny na plátěných stránkách, vložena čb. fotografie Josefa Sudka a režisérky E. M. Bergerové, clpl. vazba, vazba místy zašpiněna, dobrý stav
edition Africa in Pictures, Pegas Studio, Nairobi, volné fotopohlednice, dobrý stav
11x sign. litografie Jiří Mádlo, vyd. Nástup, Pelhřimov, 1967, ex.: 190/200, volné listy v obálce, chybí litografie č. 11 a 13, obálka více opotřebena, jinak dobrý stav