Položky aukce autora: Jan Skácel 1922 - 1989

24 x 42

24 x 42

litografie

13,5x9,5

2014, BB/art

1961, Panton

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal

2004, Stefanos