Položky aukce autora: Jan Skácel 1922 - 1989

litografie

15x11

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

12,5x15,5

6/70

17x Z. Miler: Krtek, 8x A. Born: Mach a Šebestová, 8x G. Dubská: Maková panenka, 9x I. Houf: Včelí medvídci, 7x Z. Smetana, dále: J. Lada, J. Němeček, Spejbl a Hurvínek, Jů a Hele, Jiránek, Šalamoun, vše prošlé poštou, místy více opotřebeno, celkově dobrý stav

3 sign. mědirytiny a úprava C. Bouda, přel. Dr. J. Ludvíkovský, 1. sv. Edice Polyhymnia, vydala Lyra Pragensis, Praha 1971, polopergamenová pevná vazba, ex. 829/1000, slepotisk Lyry v tiráži, losinský ruční papír, výborný stav

kniha obsahuje 38 originálních akvarelových kreseb, text černou tuší, dobrý stav

2006, Bílý kruh

Stav: jemně ušpiněná

1942, Josef Lukasík

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, rozpadlá vazba, nerozřezané stránky

1996, Primus