Položky aukce autora: Václav Špála 1885 - 1946

obálka, titulní list a tři ilustrace v textu V. Špála, vyd. V. Vortel, Praha, 1922, na zadní straně obálky razítko autora knihy: M. J. Mareš, pův. brož, 81s., restaurována, nový slepý hřbet, několik listů ivolněno, dobrý stav

24 x 42

24 x 42

24 x 42

100 reprodukovaných akvarelů, vyd.B. Kočí, Praha, pův. brož, clpl. desky, lehce potrháno při okrajích hřbetu, dobrý stav

edition Africa in Pictures, Pegas Studio, Nairobi, volné fotopohlednice, dobrý stav

20x sign. dřevoryt J. Dobrovolský, vyd. nákladem autora, Hodonín, 1930, volné listy v papírové obálce, velmi dobrý stav

1996, Filosofický ústav AV ČR

2001, Oikoymenh

1997, Kovalam

Stav: velmi dobrý - lehce opotřebeno