100 reprodukovaných akvarelů, vyd.B. Kočí, Praha, pův. brož, clpl. desky, lehce potrháno při okrajích hřbetu, dobrý stav
edition Africa in Pictures, Pegas Studio, Nairobi, volné fotopohlednice, dobrý stav
20x sign. dřevoryt J. Dobrovolský, vyd. nákladem autora, Hodonín, 1930, volné listy v papírové obálce, velmi dobrý stav