Položky aukce autora: Karl Spruner von Merz 1803 - 1892

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

2000, GplusG

Melantrich

1989, Edtitions Seesam - RCI

Stav: velmi dobrý, mírné opotřebení, poškozen přebal, lehce naťuklá vazba