Položky aukce autora: Antonín František Stehlík 1921 - 1989

litografie

16x8

24 x 42

litografie

13,5x9,5

5x sign. lept J. Šindler, vyd. J. Vinklát, Liberec, 2010, 45s., dobrý stav

podpis a drobná kresba A. Born, vyd. Lyra Pragensis, 1981, pův. kožená vazba se zlacenou ražbou, 109s., výborný stav

podpis a věnování překladatele, vyd.SNKLHU, 1958, Světová četba sv. 175, pův. brož, opoztřebeno, zašpiněno, 190s.

2004, BB/art

Stav: velmi dobrý, vazba mírně zkosená na hřbetu

2006, Academia

2000, Nakladatelství Petrov

Stav: dobrý, stránky na okrajích zažloutlé, obálka ušpiněná a na okrajích mírně zažloutlá