Položky aukce autora: František Adolf Šubert 1849 - 1915

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

16x8

litografie

11x16,5

1976, Odeon

Stav: dobrý, mírné opotřebení, poškozen přebal

1946, Východočeské knihkupectví a nakladatelství B.E.Tolman

Stav: dobrý, obálka potrhaná, ušpiněná, odřená a ošoupaná, vazba odřená a opotřebená

2004, CONCORDIA