Položky aukce autora: Josef Sudek 1896 - 1976

věnování s podpisem J. Sudek, vyd. Sudkovci Josefu Sudkovi, r. 1956, bar. ilustrace J. Lada, mérné zašpinění v horní části, dobrý stav

24 x 42

litografie

11x16,5

24 x 42

il. A. Scheiner, text M. Voleská, vyd. Gustav Voleský, Praha, 1930, pův. pevná vazba, lehce opotřebeno, dobrý stav

il. S. Hudeček a F. Hetteš, text V. V. Tomek, vyd. P. Körber, Praha, 1918, pův. vazba, 60s., dobrý stav

vyd. Albatros, Praha, nedat., 7x volná pohlednice v obálce, dobrý stav

1996, BB art

Stav: dobrý, opotřebeno, ošoupán přebal

Alois Srdce

Stav: uvolněné listy, mírně poškoz na hřbetu - opravován

1998, Galén

Stav: výborný, velmi jemné opotřebení