Položky aukce autora: Karel Toman 1877 - 1946

litografie

9,5x12,5

24 x 42

24 x 42

3 sign. mědirytiny a úprava C. Bouda, přel. Dr. J. Ludvíkovský, 1. sv. Edice Polyhymnia, vydala Lyra Pragensis, Praha 1971, polopergamenová pevná vazba, ex. 829/1000, slepotisk Lyry v tiráži, losinský ruční papír, výborný stav

podpis a věnování překladatele, vyd.SNKLHU, 1958, Světová četba sv. 175, pův. brož, opoztřebeno, zašpiněno, 190s.

podpis a věnování autora, věnováno J. Šustovi, vyd. Otto, 1928, převazba, kart. desky, plátěný hřbet, pův. obálka vevázána, 280s., výborný stav

1995, Torst

2019, Moba

2001, Nakladatelství Slovanský dům