Položky aukce autora: Václav Vratislav Tomek 1868 - 1933

litografie

15x5,5

litografie

16x8

litografie

9,5x12,5

1977, Mladá fronta

Stav: dobrý - opotřebeno, zažloutlé stránky, odřený přebal

1962, Státní nakladatelství dětské knihy

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, značně poškozená a ušpiněná obálka