Položky aukce autora: Umberto Urbano 1885 - 1969

litografie

14,5x10

litografie

13,5x9,5

24 x 42

kniha obsahuje 38 originálních akvarelových kreseb, text černou tuší, dobrý stav

vyd. Sixty-Eight Publishers, Corp., Toronto, 1987, jako svou 178. publikaci, brož, 189s., výborný stav

podpis autora, vyd. Státní nakladatelství politické literatury, Praha, 1958, pův. clpl. vazba s obálkou, 139s., dobrý stav

2000, Eaglemoss International

1996, Odeon

Stav: velmi dobrý, stránky zažloutlé

2007, Euromedia Group - Knižní klub

Stav: velmi dobrý, běžně očtená