Položky aukce autora: Jules Verne 1828 - 1905

litografie

8,5x6

litografie

17x6,5

31/50

24 x 42

3x sign. komb. technika L. Kuklík, vyd. Supraphon, Praha, 1977, ex.: 79/200, volné listy v obálce, 21s., dobrý stav

komb. sign. technika J. Dudek, vyd. Lyra Pragensis, Praha, 1990, aut. tisk, ruční papír z Velkých Losin, volné archy v obálce, 28s., dobrý stav

podpis a věnování autora, vyd. Československý spisovatel', 1954, pův. vazba s obálkou, 137s., lehce opotřebeno, dobrý stav

1948, Václav Naňka

Stav: dobrý - opotřebeno - značně ošoupaná a ušpiněná vazba - místy potrhaná - některé strany uvolněné

2001, Centrum pro studium demokracie a kultury

2002, LIKA KLUB

Stav: velmi dobrý, hrany hřbetu mírně ošoupané, obálka mírně opotřebená