množství čb. i bar. vyobrazení, vyd. I. L. Kober, Praha, nedat. (1903?), clpl. převazba se zlaceným titulem na předních deskách a na hřbetu, 920s., dobrý stav
100 reprodukovaných akvarelů, vyd.B. Kočí, Praha, pův. brož, clpl. desky, lehce potrháno při okrajích hřbetu, dobrý stav
sign. kresba A. F. Stehlík, r. 1956, rukopis s podpisem, volný přeložený list, dobrý stav