Položky aukce autora: Rudolf Wels 1882 - 1944

litografie

11x14

95/100

24 x 42

24 x 42

18x sign. litografie, ex libris, vyd. Chrudim, 1986, volné listy v papírové obálce, dobrý stav

kniha obsahuje 29 originálních akvarelových kreseb, čtyřřádkové verše, dobrý stav

podpis autora, vyd. Státní nakladatelství politické literatury, Praha, 1958, pův. clpl. vazba s obálkou, 139s., dobrý stav

2001,

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stránky lehce zažloutlé

1980, Slovenský spisovatel

Stav: dobrý - obálka značně odřená a potrhaná

2013, Bantam books

Stav: dobrý, vazba odřená a opotřebená