Položky aukce autora: Rudolf Wels 1882 - 1944

litografie

11x16,5

litografie

16x8

litografie

8,5x6

1897, Česká akademie císaře Františka Josefa pro vědy slovesnost a umění

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné

1936, Typus

Stav: uvolněná vazba - stránky volně, zažloulé, opotřebené

2010, Druhé město

Stav: dobrý, mírné opotřebení, poškozen přebal