Položky aukce autora: Johann Franciscus Weypert

24 x 42

litografie

11x16,5

24 x 42

100x různá technika, vše signováno, podpis a věnování autora, r. 1936, volné listy v kart. obálce, dobrý stav

5 x sign. orig. litografie M. Švabinský, soupis díla uspořádal a text napsal Ant. Matějček, vydal SČUG Hollar, Praha 1942, volné listy v deskách, 55 s. + 26 čb. příloh, jinak velmi dobrý stav

podpis a věnování autora, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1930, pův. vazba, 254s., dobrý stav

1949, Melantrich

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, rozlepená vazba

2016, Grada Publishing

2016, Vyšehrad

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení