Položky aukce autora: Marie Žantová

litografie

11x16,5

24 x 42

litografie

15x11

pův. sign. lit. V. Sivko, podpis autora, vyd. ČSM, Praha, 1959, ex.:148/200, 76s., dobrý stav

podpis B. Hrabal, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1964, pův. clpl. vazba s obálkou, 96s., výborný stav

kniha obsahuje 38 originálních akvarelových kreseb, text černou tuší, dobrý stav

2011, KK

Stav: Velmi dobrý

1997, Česká expedice

1943, Ot. Janáček

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno a odřeno - místy natrženo