Položky aukce autora: František Zavřel 1884 - 1947

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

14,5x10

24 x 42

1968, Československý Červený kříž

1994, Libri

1962, Svět sovětů

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal