Položky aukce autora: Jan Zrzavý 1890 - 1977

litografie

16,7 x 12,3 cm

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

podpis autora v textu, vyd. Maťa, 2000, pův. kožena vazba, 155s., výborný stav

podpisy s věnováním, r. 1928, pěkný stav

podepsaní: Emil Axman, Jarmil Burghauser, Josef Křikava, K. Leiss, Roman Blahník, Ladislav Gaver a Bohuš Heran

1964,

Stav: dobrý, obálka opotřebená

1941, Česká matice technická

Stav: dobrý - opotřebeno - odřeno a ušpiněno

1947, Svoboda

Stav: nepříliš dobrý, desky poškozené vazba povolená, listy zažloutlé