Položky aukce autora: Jan Zrzavý 1890 - 1977

litografie

15x11

litografie

12,5x15,5

6/70

litografie

16x8

2008, Práh

Stav: jemně odřená, dedikace bez souvislosti

1970, U.M. Holland

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal