Cena: 50,-
Objednat košík

1. Aukce - Antikvariát Dlážděná - Žižkovský antikvariát

Evid. číslo: 251713-66590

Kolektiv autorů

Rok: 1994

Stran: 51

Vazba: sešit

Stav: dobrý - opotřebeno - místy odřeno a ušpiněno

KNIHA JE V EXTERNÍM SKLADU

24 x 42

24 x 42

24 x 42

první a druhý díl v jednom svazku, vyd. I. L. Kober, Praha, 1880, clpl. nakl. vazba s ornamentální ražbou a zlacením, A. Lachník, Dílna knihařská, Olomouc, 315+361s., velmi pěkný stav

1. vydání, vyd. I. L. Kober, Praha, 1946, překlad J. Havelka, il. M. Pokorný, clpl. vazba, obálka chybí, 143s., kniha restaurována, nová předsádka, dobrý stav

35x čb. dřevoryt J. Váchal, vyd. ELK, Praha, 1946, suchá pečeť v tiráži, volné nerozřezané listy v papírové obálce, 64s., lehce vybledlý hřbet, dobrý stav

2002, Petrklíč

Stav: Velmi dobrý, oděné okraje a rohy obálky

2004, Eroika

Stav: velmi dobrý, obálka lehce opotřebená

1979, Melantrich

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ušpiněná obálka