PRODÁNO

158. aukce - Výtvarné umění 19.-21, stol.

Evid. číslo: 243021-57923

Nakladatel: Vltavín

Rok: 2018

Stran: 168

Vazba: brožovaná bez obálky

Položka není momentálně u nás skladem

24 x 42

litografie

16x8

litografie

12,5x15,5

6/70

1996, Trigon

Stav: dobrý, mírné opotřebení, lehce zažloutlá obálka

2010, Fragment

1984, Blok

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky mírně zažloutlé