PRODÁNO

158. aukce - Výtvarné umění 19.-21, stol.

Evid. číslo: 243021-57923

Nakladatel: Vltavín

Rok: 2018

Stran: 168

Vazba: brožovaná bez obálky

Položka není momentálně u nás skladem

litografie

16x8

24 x 42

litografie

12,5x15,5

6/70

2020, A.F.C.E.L.

2013, Richard Bergman a ProfiArt Publishing

2006, Naše vojsko