PRODÁNO

158. aukce - Výtvarné umění 19.-21, stol.

Evid. číslo: 243021-57923

Nakladatel: Vltavín

Rok: 2018

Stran: 168

Vazba: brožovaná bez obálky

Položka není momentálně u nás skladem

litografie

9,5x12,5

litografie

17x6,5

31/50

24 x 42

1976, Sport i Turystyka

Stav: Velmi dobrý, obálka i vazba mírně opotřebené

2001, Baronet - Knižní klub

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka ošoupaná - vazba odřená

1999, Středočeská energetická a.s.

Stav: velmi dobrý, desky lehce zašpiněné