PRODÁNO

158. aukce - Výtvarné umění 19.-21, stol.

Evid. číslo: 243021-57923

Nakladatel: Vltavín

Rok: 2018

Stran: 168

Vazba: brožovaná bez obálky

Položka není momentálně u nás skladem

24 x 42

litografie

11x16,5

24 x 42

1995, Český spisovatel

Stav: dobrý - opotřebeno - lehce natržená obálka

2002, Občanské sdružení LOGOS

Stav: dobrý - potřebeno - velmi lehce ušpiněná ořízka

1945, Doležalovo nakladatelství

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozen přebal