PRODÁNO

158. aukce - Výtvarné umění 19.-21, stol.

Evid. číslo: 243021-57923

Nakladatel: Vltavín

Rok: 2018

Stran: 168

Vazba: brožovaná bez obálky

Položka není momentálně u nás skladem

24 x 42

litografie

11x16,5

litografie

11x14

95/100

1926, Šolc a Šimáček

Stav: dobrý, vazba lehce opotřebená

2006, Andrej Šťastný

Stav: pokrčená obálka

1936, Orbis

Stav: dobrý, obálka opotřebená