PRODÁNO

163. aukce - Výtvarné umění 19.-21. stol.

Evid. číslo: 243023-57925

Nakladatel: Vltavín

Rok: 2019

Stran: 128

Vazba: brožovaná bez obálky

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stopy po navlhnutí

Položka není momentálně u nás skladem

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

litografie

14,5x10

1979, Československý spisovatel

Stav: Dobrý, odřená obálka a povolená vazba

1932, Družstevní práce

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, poškozený hřbet, některé fotografie vystříhané

2015, Euromedia Group k. s. - Knižní klub