PRODÁNO

163. aukce - Výtvarné umění 19.-21. stol.

Evid. číslo: 243023-57925

Nakladatel: Vltavín

Rok: 2019

Stran: 128

Vazba: brožovaná bez obálky

Stav: dobrý, mírné opotřebení, stopy po navlhnutí

Položka není momentálně u nás skladem

litografie

14,5x10

24 x 42

litografie

16,7 x 12,3 cm

2000, Linde

Stav: dobrý - opotřebeno - ušpiněno

1990, Panorama

Stav: dobrý - opotřebeno - obálka ošoupaná - místy ušpiněná - mírná pachová stopa

1993, Česká křesťanská akademie

Stav: velmi dobrý - vazba lehce ušpiněná