PRODÁNO

207. aukce - vánoční aukce

Evid. číslo: 264436-79394

Nakladatel: Nakladatelství Vltavín

Rok: 2023

Stran: 128

Vazba: brožovaná

Položka není momentálně u nás skladem

24 x 42

litografie

9,5x12,5

24 x 42

2006, CPress

Stav: dobrý, vazba místy odřená a opotřebená

1957, Československý spisovatel

Stav: dobrý

Fransenthal

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, ušpiněno, poškozená vazba a desky