PRODÁNO

207. aukce - vánoční aukce

Evid. číslo: 264436-79394

Nakladatel: Nakladatelství Vltavín

Rok: 2023

Stran: 128

Vazba: brožovaná

Položka není momentálně u nás skladem

24 x 42

litografie

9,5x12,5

24 x 42

1997, Ikar - Knižní klub

2008, Slovart

2005, Slávka Kopecká

Stav: dobrý, mírné opotřebení, poškozen přebal - roztržený a vybledlý