PRODÁNO

Asterix a Kleopatra

Asterixova dobrodružství - Díl VI.

Evid. číslo: 266074-81137

Goscinny René

Ilustroval: Uderzo Albert

Nakladatel: Egmont

Rok: 1999

Stran: 48

Vazba: brožovaná

Stav: dobrý, mírné opotřebení, místy zašpiněno

Položka není momentálně u nás skladem

litografie

15x11

litografie

8,5x6

24 x 42

2019, Arcadia Art Agency

2009, Arbor Vitae

Stav: velmi dobrý - mírné opotřebení - lehce ušpiněno

Union

Stav: dobrý, opotřebeno, stránky zažloutlé, místy ušpiněné - polité, poškozen přebal